SEAGULL COBRA 2150

Lütfen Fiyat Sorunuz
Sınırlı Sayıda

Seagull

SEAGULL

 

SEAGULL, Aile’ye hem gezgin, hem zarif ve hem de çok atak olan dört yeni üye kazandırmıştır. Modellerin üretiminde kaliteli malzemeler kullanılmış olup, teknelerde deniz severlerin nelere ihtiyaç duyduğuna odaklanılarak hazırlıkları tamamlanmış ve dört ana renkte üretim yapılmıştır.


Türkiye'ye ilk getirilen modeller olarak: 

Geniş yüzme platformuyla birlikte 7.15 metre boyundaki tekne, konforu ve gezmeyi sevenler için tasarlanmıştır. 
Şık bir konsol, iki farklı boydaki farklı portatif masa, hem kamara hem de arka oturma alanında siz değerli müşterilerimiz için kullanıma uygun olarak hazırlanmıştır. 

Tek kamarası bulunan Presitige modeli, ayrıca arzu edilirse kimyasal tuvalet ve marine tipi mini ocak ve buzdolabı opsiyonel olarak eklenebilecek şekilde tasarlanmıştır. 

245 - 315 Hp. güç aralığında inboard makine monte edilebilecek yapıda olan bu modelin, Türkiye’ye ithal edilen ilk örneğinin üzerine monte edilmiş durumdaki; 245 beygir gücündeki çift pervaneli Yamaha Dizel Stern Drive içten takma motoru ile, üstün performansa ulaşıp denizin tadına doyamayacak, koylarda demirlediğinizde, geniş ön güneşlenme bölümünde veya arka taraftaki geniş yüzme platformunda dilediğiniz gibi serinleyip, dinlenebileceksiniz. Ayrıca, geniş mevsimlik tentesinin altında keyifle uzun ve gölgeli zamanlar geçirebileceksiniz.

Seagull

SEAGULL COBRA 2150

seagull prestige-2150 tekneSeagull marka tekne...

Uzunluk : 6.15 m
En : 2.40 m
Ağırlık : 600 kg
Kapasite : 6 kişi
Yakıt Kapasitesi : 200 Lt
seagull prestige-2150 tekne 

Diğer Özellikler
Stok Kodu1765
MarkaSEAGULL
Stok DurumuVar

PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.