RANİERİ SUNDECK SHADOW 26

Ranieri ürünleri ve modelleri İtalya’nın güneyinde, Soverato’daki son derece Modern tersanesinde üstün teknoloji uygulanarak 40 yılı aşkın tecrübeli elemanları, tasarım ekibi ve geniş teknik personeliyle imalatlarını gerçekleştirmektedir.

 Ranieri’nin kalite, konfor ve emniyet unsurlarının öne çıkarmış olduğu tüm ürünlerini Türkiye'deki deniz severlerin ve kullanıcılarının beğenisine büyük bir güven ve inançla sunmaktan mutluluk duymaktayız.

Ranieri’nin tüm üretim modelleri 3 ana segmentte incelenebilir ;

 

CABINLINE:

ATLANTIS , SL 24 ve CLF modelleri, haftasonu gezilerinde, kapalı kabine sahip olan ve aynı zamanda açıkdeniz balıkçılığı için de tercih edilen modellerdir. Keyifli ve zevkli bir kullanışı sunan bu modelleri tercih edecek olanlar, gerek kamarası, salonu ve gerekse WC-duş bölmesi ile bir çok avantajı da elde etmiş olacaktır.

 

SUNDECKLINE:

Bu seri ise gençlerin tercih edeceği spor ve zarif görünüme sahiptir. Bu serinin favorisi olan SHADOW tüm ölçüleriyle kullanıcılarına kendisini sevdirecektir. Özellikle yine haftasonu tatillerinde ,güverte altında bulunan kamarası, salonu, mutfağı ve WC’si ile mükemmel konfor sağlamaktadır.

 

OPENLINE:

Ranieri’nin bu serisi, VOYAGER ve REVOLUTION yine diğer serilerden aşağı kalmayan ince bir dizayn ve zerafeti kapsamaktadır. Boyutları itibariyle geniş güverte alanını kullanıcılara sunmaktadır. Salona isteğe bağlı soğutucu da konulabilmektedir. Genç  denizcilerin favorisi olan bu tekne, sportif hatlara sahip, haftasonu veya günübirlik kullanımlar için her kullanıcıya hitap etmektedir.

 

Tüm ürünlerde modern dizayn ve gerekli konfor tasarımları ön plana çıkmaktadır. Bu modellerde işçilik kalitesi ve kullanılan malzemeler piyasanın en üstün markalarıdır. Ranieri’nin tüm serilerindeki SUNDECK, OPEN, CABIN   modelerinde işçilik, zerafet ve konfor hemen öne çıkmaktadır. Tüm bu tekneler ölçüleri oranında yüksek donanımlara sahiptirler ve tüm ürünlerinde dıştan takma motor ile kullanırlar.

 

RANİERİ bu ürünleri Türk denizseverlerin beğenisine arz etmektedir ve yedek parça ve teknik servis olarak tüm Türkiye genelinde desteklemektedir.

 

Avrupa ülkelerinde geniş bir kullanım alanına sahip olan Ranieri modellerini seçenleri şimdiden tebrik ediyoruz.
 

Teknik Özellikler
Boy x En 7.55 x 2.50 m.
Motor Tek, Çift
Motor Gücü Min. 250 hp - Max. 400 hp
Ağırlık 1.600 kg.
Yakıt Tankı 380 lt.
Su Tankı 80 lt.
Kişi Kapasitesi 10 C - 8 B
Yatak Adedi 2
Kategori C-B
Şaft Tipi 1 XL - 2 L
 
 
Diğer Özellikler
Stok Kodu1744
MarkaRANİERİ
Stok DurumuVar

PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.