RANCRAFT RC 34

Lütfen Fiyat Sorunuz
Sınırlı Sayıda

Rancraft

RANCRAFT RC 34

 

rancraft rc34 tekneGerçek bir İtalyan olan Rancraft marka teknelerden RC 34 modeli, iki ayrı kabinde yer alan dört yataklı toplam 10 kişi için B kategorisinde yer alan bir teknedir. Bu tekne sahip olduğu yaratıcı tasarım ve detaylara gösterilen hassas özeniyle sofistike ve zarif çizgiler sunmaktadır.
RC34â??ün â??ölçüleriâ?; 9,98 metrelik gövde uzunluğu ve kullanılabilir alanıyla kendi sınıfında konfor tipli teknelerin ilgili tüm avantajlarına sahip olmaktadır. 

Bu tekne, son derece büyük bir işlevsellik gösterirken aynı zamanda güzel ve zarif çizgilere sahip yaratıcı yeni bir tasarımın inşa edilmesi gibi bir avantaja sahip bulunmaktadır. Bu aşamadaki işlemler, en gelişmiş CAD yazılımları ve binlerce saatlik işgücü ile başarılmıştır.

Sahip olduğu yüksekliği kombine eden şık, zarif ve havalı biçimleri ve altı adet lombar, RC34â??ün sportif bir tekne sınıfında değerlendirilmesini sağlamaktadır.

Bu amaç, kıyıdan uzak navigasyon esnasında ünitenin total ve emniyetli kontrolünü garanti eden en son üretim teknolojilerinin cruising package â?? seyir paketi - kullanılmasıyla onaylanmıştır. Konsolun iç kısmında yer alan elektronik kontrol cihazları, emniyetli bir sefer sağlamak amacıyla kendi aralarında interaktif olarak etkileşim içinde bulunmaktadırlar. RC 34, gece geç saatlerde geminin emniyetli bir biçimde limana girmesi için iki elips biçimli dock lambasına sahiptir.

Teknenin gövdesi, limana girme manevraları esnasında kolaylık sağlayan bir pruva sevkedicisinin kurulumuna uygun bir biçimde hazırlanmıştır. RC34, benzin veya dizel motorların her iki türünde de mükemmel bir performans sunmaktadır. Tekneye uygulanabilen güç minimum 2x200 HP değerinden 2x360 HP beygir gücü değerine kadar artış gösterebilmektedir.


Rancraft Tarafından Üretilen Express Cruiser Ürününün Avantajları:

Ürünün detaylarına verilmiş olan yüksek dikkat ve özenle kombine edilmiş şık, zarif ve havalı bir tasarım. RC34, daha büyük tekneler için tipik bir özellik arz eden bir kokpite sahip olup gemi mutfağı ve masa servis mobilyalı iki farklı seviyede planlanmıştır. İki kişilik konforlu sürme koltuğu, aynı zamanda ayakta sürme imkanı da sağlamaktadır. Sürme konumunun karşısında yer alan kanepe-sofa- da ilgili tüm navigasyon deneyimlerinin paylaşılmasına olanak sağlamaktadır. Bu kanepe konforlu ve gösterişli bir döşemeye sahiptir.

Teknenin iç odaları son derece zarif ve konforlu bir biçimde hazırlanmıştır. RC34, kamara tavan yüksekliği 1,97 metre olan muhteşem bir taban ve döşemeye sahiptir. Yaşam alanı, oldukça geniş olup elips biçimli bir masa çevresinde yer alan bayan U biçimli kanepe ile karakterize edilmiştir. İlgili tüm kullanım alanları maksimum alan yaratmak üzere tasarlanmışlardır.

Kabin sıcak renkler ve memnuniyet verici biçimlere sahiptir. Standart ahşap işleri Akça ağaçtan yapılmıştır. Talep edilmesi halinde ahşap olarak kirazdan da yararlanılabilmektedir. Bu çerçevede müşterinin başka taleplerine de uygun çözümler sunulabilmektedir.

Mutfak, sahip olduğu işlevsel ve geniş kullanım alanıyla sancak tarafında yer almaktadır. Ergonomik ve ful ekipmanlı banyo da kabinin iskele tarafında yer almaktadır. Ayrıca yine bu taraftan aft kabinine giriş bulunmaktadır. Aft kabininin iki ayrı yatağı mevcuttur.

Biri perdeyle diğeri kapı ile ayrılan iki ayrı kamarada dört kişilik yatak kapasitesine sahiptir. 2x200 ile 2x360 hp arasında benzinli veya dizel motorlarla donatılabilir. Tam donanımlı bir mutfak ünitesine ve geniş bir banyoya sahiptir.
rancraft rc34 tekne rancraft rc34 tekne
Teknik Özellikler:
Tam Boy: 11.30 m
En: 3.30 m
Ağırlık: 7.000 kg
Yakıt Kapasitesi: 700 lt
Su Kapasitesi: 150 lt

Diğer Özellikler
Stok Kodu1767
MarkaRANCRAFT
Stok DurumuVar

PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.