NAVBOW SUALTI SCOOTER -ELEKTRİKLİ YÜZME TAHTASI

Fiyat:
60.349,20 TL
Havale / EFT:
59.745,71 TL
Sınırlı Sayıda
POWER : (420 W X 2)
RATED RPM : 2470
AĞIRLIK : 4500G (BATARYA DAHİL)
ÇALIŞMA DERİNLİĞİ : 40M
HIZ : TURBO 2M/S,4not SPORT  :1,5M/S,3K NOT FREE : 1M/S,2KNOT
KULLANIM SÜRESİ : NORMAL KULLANIM 75DK SÜREKLİ KULLANIM :TURBO 8DK+SPOR 9DK  SPOR :20DK FREE : 45DK
SuBlue Navbow SeaScooter

Kullanıcı dostu tasarımı, güçlü motoru ile tüm rakiplerinizi sudan çıkaran, son derece güçlü, çevik bir su altı scooterı olan Navbow ile tanışın. Su altında maksimum esneklik sağlarken aşırı hızın keyfini çıkarın.
Kendi alanında rekabetsiz bir dalış deneyimi, Navbow+ yeni jenerasyon sualtı scooterları; ileri teknoloji, akıllı güvenlik özellikleri ve yadsınamaz gücüyle hızı deneyimleyin.
Navbow+ dalışınızı üst seviyeye çıkartacak 3 adet hız seçeneği ve dijital pusula ile donatılmıştır.

İnkar edilemez güç
Navbow, 3 hız vitesi ile SuBlue yelpazesinde bulunan en hızlı sualtı scooterıdır. Patentli sızdırmaz batarya sayesinde 40m derinlik ve 60dk kullanım süresi sağlamaktadır.

En ileri teknoloji
Sualtındaki maceranızı kusursuzca takip etmenizi istiyoruz. Bu nedenle dijital pusulayı, derinlik göstergesini ve termometreyi tasarımın içine ekledik.

SublueGo Aplikasyonu
Aplikasyondan Navbow’yı seçerek sualtı deneyiminizin kayıtlarını tutabilirsiniz.  Buna; derinlik, süre ve su sıcaklığı gibi elementleride dahildir. Tüm bunları kolayca paylaşabilmek için gerekli alt yapı parmaklarınızın altında.

Akıllı güvenlik özellikleri
Navbow üstün güvenlik sistemleri ile donatılmıştır. Yanıp/Sönen OLED ekranı, vibrasyonu, dalış esnasında bir terslik olma durumunda otomatik kapatması, dalış derinliği ve kalan batarya uyarılarını dilediğiniz gibi özelleştirebilmeniz, suya girdiğinizde Navbow’ın eşsiz güvenliğine kendinizi teslim etmenizi sağlar.

Sualtı fotoğrafçılığı
Nefes kesici sualtı resimlerini Navbow ile yakalayın. SuBlue fotoğraf platformu üzerine; aksiyon kameralar, sızdırmaz LED aydınlatmalar, şamandıra kolu vb. takabilirsiniz. Dahası, tüm bunların hepsi ihtiyacınıza göre özelleştirebilir.

Dayanıklı ve güvenilir
SuBlue’nın patentli anti-korozyon teknolojisi sayesinde, Navbow ekstra dayanıklılığının yanı sıra daha kolay kurulum sağlar. Bu sayede Navbow maceralarınızda sizlere uzun yıllar boyunca eşlik edecektir. Fiyatın çok üzerinde bir deneyimi sizlere sunmayı umuyoruz.
Diğer Özellikler
Stok KoduERKE MARİNE NAVBOW
Marka-
Stok DurumuVar

PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.