Minn Kota RT ULTERRA 112/ I-PILOT-TUZLU SU-

Minn Kota RT ULTERRA 112/ I-PILOT-TUZLU SU-
Minn Kota RT ULTERRA 112/ I-PILOT-TUZLU SU-
Minn Kota RT ULTERRA 112/ I-PILOT-TUZLU SU-
Minn Kota RT ULTERRA 112/ I-PILOT-TUZLU SU-
Minn Kota RT ULTERRA 112/ I-PILOT-TUZLU SU-
Görsel 1
Görsel 2
Görsel 3
Görsel 4
Görsel 5
Fiyat:
55.373,82 TL
İndirimli Fiyat (%1) :
54.825,56 TL
Kazancınız 548,26 TL
3.5 2
54825.56 www.denizmotorum.com
6.828,83 TL'den başlayan taksit seçenekleri için tıklayın.
Sınırlı Sayıda

GENEL BAKIŞ

Motorunuzu teknenin herhangi bir yerinden istifleme, dağıtma, kesme ve çalıştırma. Riptide Ulterra, Auto Stow / Deploy ve Power Trim özelliklerine sahiptir ve i-Pilot veya i-Pilot Link seçiminiz ile birlikte gelir. Her yerden balık. Her yere hakim ol.
 1. Auto Stow & Deploy: Ulterra'yı i-Pilot veya i-Pilot Link uzaktan, ayak pedalı veya Humminbird balık bulucu üzerindeki bir düğmeye basarak durdurun veya dağıtın.
 2. Güç Ayarı: Ulterra'yı bir düğmeye basarak yukarı veya aşağı doğru çekin - ayak pedalı, i-Pilot veya i-Pilot Bağlantı uzaktan kumandası veya bir Humminbird balık bulucu üzerinde. Trolling motorunuza ulaşmadan değişen balıkçılık koşullarına geçin.
 3. i-Pilot® GPS Trolling Sistemi: Balıkçılıkda en güvenilir GPS sistemi. i-Pilot®, trolling motorunuzu balıkta tutan inanılmaz özelliklerle kontrol etmek için GPS kullanır. Spot-Lock'ları, kayıt yollarını, kontrol hızını ve direksiyon ayarını ve daha fazlasını ayarlayın. i-Pilot, tekne konumlandırma ve kontrolünü otomatik hale getirir ve okunması kolay geniş LCD ekranından komut alabilirsiniz.
 4. Jog ile Spot-Lock: Spot-Lock, eşsiz GPS doğruluğu ile sizi yerinde tutar. Önceden kurulmuş i-Pilot GPS sisteminde mevcut olan Spot-Lock, trolling motorunuza dokunmadan, herhangi bir verimli balıkçılık noktasında en üst seviyede kalmanızı sağlar. Ürünle birlikte verilen yön sensörü ile Spot-Lock konumunuzu herhangi bir yönde beş fit hareket ettirmek için Jog kullanabilirsiniz. I-Pilot uzaktan kumandası veya Humminbird balık bulucudan Spot-Lock'u etkinleştirin.
 5. AutoPilot ™: Teknenizi seçtiğiniz herhangi bir yönde otomatik olarak gezin. Sadece trolling motorunuzun başını hareket etmek istediğiniz yöne doğrultun, AutoPilot ™ 'u etkinleştirin ve trolling motorunuz sizi otomatik olarak bu pozisyonda tutacaktır, hatta rüzgarı, dalgayı ve akımı düzeltecektir.
 6. Gelişmiş Korozyon Koruması: Riptide® motor alt ünite gövdeleri kumlanır, daha sonra oksitlenmeyi ve paslanmayı önlemek için alüminyum kaplanır. Daha sonra, son kat toz boya boyası nihai koruma sağlar.
 7. Entegre Pil Ölçer: i-Pilot uzaktan kumandası, trolling pillerinizde kalan tam şarjı size söyler, böylece suya ne kadar zaman kaldığını bilirsiniz.
 8. Digital Maximizer ™: Tek bir pil şarjında ​​5 kata kadar daha uzun çalışma süresi sağlar. Bu değişken hız trolling motorları, tam hızınızda arama yapmanızı sağlar ve ihtiyaç duyduğunuz kadar güç sağlar ve pilinizi tam bir günlük balıkçılık için korur.
 9. Weedless Wedge ™ 2 Pervanesi: Pille akan doğrama ve kepçeleme olmadan herhangi bir şeyden güç alan süpürme bıçakları ile Weedless Wedge ™ 2, balık avlamadaki en güvenilir koleksiyonlardan biridir.
 10. Yıkılmaz Kompozit Şaft - Ömrü için Garantili: Minn Kota trolling motorunun çekirdeğinde yok edilemez bir kompozit şaft vardır. Minn Kota'ya özeldir ve bunu ömür boyu garanti ederiz.
 11. Mobil Uygulama Uyumluluğu: Mobil uygulamamızla doğrudan Apple® veya Android ™ cihazınızdan i-Pilot'u kontrol edin. Hız, direksiyon, Spot-Lock ve Advanced AutoPilot'un hızlı kumandası ve ayrıca i-Pilot yazılımını güncelleme yeteneği.
 12. Serin, Sessiz Güç: Her Minn Kota alt ünitesi, trolling motor ömrünü uzatmak için serin çalışır ve sessiz kalır.
  Kullanmak için:
  Tuzlu su
  Montaj Yeri
  Bow-Montaj
  Motor Stili
  Elektrik-yükleyici
  Max Thrust
  112 lbs.
  Voltaj
  36
  Mil uzunluğu
  72"
  Ayak Pedalı Stili
  Dahil değil
  Auto / Stow Deploy
  Evet
  Güç Trim
  Evet
  Servo Direksiyon
  Evet
  Lift-Assist
  Yok hayır
  Bowguard
  Yok hayır
  Kablosuz Uzaktan Kumanda
  Evet
  i-Pilot Bağlantı GPS
  Yok hayır
   
Diğer Özellikler
Stok KoduRT ULTERRA 112/ I-PILOT-7453301-
MarkaMINN KOTA
Stok DurumuVar

PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.