FİNNMASTER 62 DC

Finnmaster

FINNMASTER

Merkezi Finlandiya’da Kokkola isimli dünyaca ünlü tekne üretim bölgesinde yer alan Oy Finn-Marin Ltd. şirketi tarafından, 1996 yılında kurulmuştur. O tarihten beri üretilmekte olan “FINNMASTER” marka fiber tekneler, başta İskandinav ülkeleri olmak üzere, Avrupa’da, gerek kalitesi ve gerekse denizci yapıları ile sınıfında en takdir edilip, güvenilen ve bu nedenle de denizi ve denizciliği bilen kişilerce tercih edilen marka olmuştur.


Teknelerin sahip oldukları üstün özelliklere, Yamaha marka dıştan takma motorların taşıdığı üstün teknoloji, dayanıklılık ve satış sonrası hizmetlerdeki sonsuz güven duygusu da eklendiğinde, bu segmentte, ne istediğini bilen, arzularını hoyratça ve her hava koşulunda kesintisiz ve korkusuzca tatmin etmek kararlılığında olan, sözün kısası; “denizi doya doya yaşamak arzusunda olan deniz severlerin tam aradığı bir tekne tipidir”, demek yanlış olmaz.


Daha imalat aşamasında iken, üzerine monte edilebilecek güç ve nitelikteki Yamaha marka 4-zamanlı dıştan takma motorlara ait, kumanda ve gösterge sistemleri ile donatılan Finnmaster tekneler, ülkemize ulaştığında, sadece sizin tercih edeceğiniz Yamaha dıştan takma motorunuzun, bir kaç saatlik montajını müteakip, denize inmeye hazır hale gelecektir… Sonrası size kalmış… İster az, ister çok vakit ayırıp, yeni arkadaşınız ile keyifli vakitler geçirin…


5 metre ile 8 metre arasında, farklı kullanım amacına uygun olarak dizayn edilmiş modellere sahip olan Finnmaster tekneler:

  1. OPEN – Açık Güverte tipi modeller; 49CC – 52CC – 55BR – 55SC – 59SC -62BR
     
  2. CRUISER- Gezi tipi – kabinli modeller; 62DC – 68DC
     
  3. PİLOT – Özel kapalı salon ve kamaralı modeller PİLOT 7.0  - PİLOT 8.0


FINNMASTER teknelerin bazı modelleri, önümüzdeki yıl, 14-23 Şubat 2014 tarihleri arasında gerçekleştirilecek olan AVRASYA Boat Show esnasında, ilk defa deniz severler ile buluşacaktır.
 

TEKNİK MODELLER
 ÖZELLİKLER: 49 CC 55 BR 62 DC 68 DC
BOY 4,85 m 5,50 m 6,20 m 6,80 m
YÜKSEKLİK 2,00 m 2,25 m 2,30 m 2,41 m
DRAFT 0,70 m 0,80 m 0,80 m 1,05 m
AĞIRLIK  400 kg 650 kg 950 kg 1,360 kg
MOTOR GÜCÜ 40-60 hp 60-100 hp 115-150 hp 150-250 hp
KAPASİTE  5 KİŞİ 6 KİŞİ 8 KİŞİ 7 KİŞİ
KATEGORİ C C C C
DEADRISE AÇISI 18º 18º 18º 18º

Finnmaster

Finnmaster 62 DC

finnmasterCruiser koleksiyonu: Eğlenceli Anlar ve Canlandırıcı Hız..

Finnmaster 62 DC Eğer yaz dönemindeki güneşli günlerde, aileniz ve arkadaşlarınız ile su üzerinde keyifli zaman geçirmenin dayanılmaz hafifliği sizi cezbediyor ve bu keyiften olabildiğince yararlanmak istiyorsanız, o zaman çevik ve hızlı hareket edebilen denizci bir tekne olan 62 DC modeli, sizi büyüleyici yeni hedeflere taşıyabilecek nitelikte bir teknedir.

Finnmaster Cruiser koleksiyonu size, rahatlatıcı ve ferah açık alanı ile dinlenme imkanı sunar. Kıç güverte minderleri üzerinde otururken güzel bir öğle yemeği keyfini yaşayabilir veya uzanarak güzel bir öğle uykusu çekebilirsiniz. Kokpitte, buzdolabı ve ocak koyabileceğiniz bir özel bir mutfak kısmı bulunmaktadır. Aydınlık ve ferah bir konumdaki baş altı kabininde, 2 yetişkin ile bir çocuğun uyuma imkanı bulabilecek genişliktedir.

Walk-around modellerimizde, tekne etrafında yürüyüş alanı sağlayarak, keyifli balıkçılık yapabilmek için de çok uygundur. Emniyetli olması ve olağanüstü kullanım kolaylığı sayesinde, tekne etrafında yürüyüşü kolayca yapabilir ve güvenli bir şekilde çapa, usturmaça, merdiven gibi farklı ihtiyaçlarınıza kolaylıkla ulaşabilir ve teknenizi kolaylıkla yönetebilirsiniz. Sözün özü, bu model tekneniz ile harika bir gün geçirebileceğiniz, deniz turu yapabilirsiniz. 

finnmasterfinnmasterfinnmasterfinnmasterfinnmaster

TEKNİK ÖZELLİKLER

BOY: 6,20 m 
YÜKSEKLİK: 2,30 m 
DRAFT: 0,80 m 
AĞIRLIK: 950 kg 
MOTOR GÜCÜ 115-150 hp 
KAPASİTE: 8 KİŞİ 
KATEGORİ: C 
ILK KALKIŞ DEADRISE AÇISI: 18º

STANDART EKİPMAN / DONANIM
98 litre dahili yakıt tankı, SeaStar - hidrolik direksiyon, 2X12 V çıkış gücü, navigasyon ışıkları, yangın söndürücü, sintine pompası, 3 adet çapa kutusu, 2 adet gövde/borda tipi açılır, kapanır lumbuz, 4 adet bardak tutucu, bayrak direği soketi, 4 adet usturmaça kutusu, 4 adet usturmaça bağlama yeri, paslanmaz çelik korkuluklar, tente Canopy , tente bagajı, minderler sunbrella kaplı , 10 litre kapasiteli basınçlı su imkanı, tik ön güverte ve basamaklar, slayt raylar ile döner koltuk sunbrella kaplı , koltuklar için örtü, beyaz gövde rengi

EKSTRA / OPSİYONEL EKİPMAN / DONANIM
Silecek, trim ayar plakaları, radyo + CD çalar, ocak,  18 litre hacimli üstten doldurmalıi buzdolabı, kimyasal tuvalet,  su kayağı demiri, tikle kaplı kokpit ve çapa kutuları, kokpit masası, oturma gruplarının kaplaması, sunbrella güneşlenme minderleri.

Diğer Özellikler
Stok Kodu1763
MarkaFİNNMASTER
Stok DurumuVar

PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.