ENMA 550 BARRACUDA

ENMA 550 BARRACUDA

BARRACUDA serisinin ilk üyesi, diğer üyeleri gibi açık denizlerde huzur buluyor...

Genel Bilgiler

Boy :  5,50 mt.
En :  2,20 mt.
Ağırlık :   590 Kg.
Motor :  50Hp - 115Hp BARRACUDA serisinin karakteristik özelliği olarak bu modelimizde kaslı gövdesi, çok geniş ve yüksek V burun yapısı, çift çıkışlı FLASH DRAIN sistemi, yüksek bordoları ile açık denizlere ve her türlü havaya meydan okuyor... Yeterki siz kendinize güvenin...  Bu modelimizi ortadan konsollu yada kabinli olarak tercih edebilirsiniz.

Ortadan konsollu modelimiz, ticari kullanım için geliştirdiğimiz LPG yuva sistemi ile özellikle ticari kullanımlar için tercih edilen LPG donanımıyla fabrika çıkışlı olarak tercih edilebilmektedir. 
 

Standart Aksesuarlar :


Direksiyon Konsolu, Konsol İçi Deposu, Konsolda Büyük Boy Plastik Müdahele Kapağı, Krom Konsol Korkuluğu, Pleksiglas Cam, Çift Kişilik Kaptan Koltuğu, Hareketli Çift Taraflı Sırt Dayaması, Koltuk Altı Depo Alanı, Arka Koltuk Altı Büyük Depo Alanı, Güneş Işığına Dayanıklı  UV Katkılı  USA Marin Döşeme Gurubu, Burun Dolabı, Dolap Kapakları Menteşeleri ile Komple  30 cm.lik krom Tutamak 1 adet, Çift Çıkışlı FLASH DRAIN sistemi Güverteye Gelen Su Birikintilerini Sintineye Bağlı Kalmaksızın Denize Boşaltan Sistem , 2  Adet Olta Yuvası, 3 Adet Bardaklık, 3 Adet Krom U Mapa, 4 Adet Krom Koç Boynuzu, Navigasyon Işıkları, Amerikan Krom Merdiven Katlanır Tip 3 Basamak , Alüminyum Yan Çita.
Üç Katlı Gövde Yapısı. ESS ENMA SANDWICH SYSTEM Polyester Omurga Sistemi, Beyaz Gövde Rengi, Gövde Çıkartmaları, Sintine Pompası, Sigorta Paneli, Akü Yuvası, Sintine Firarı, Miçoz, Korna, Burun Depo İçi Müdahale Kapağı, Komple Elektrik Tesisatı

Opsiyonel Aksesuarlar :


Gövde Jelkod Rengi Bordo, Lacivert, Toprak , Kışlık Branda,Güneşlik Tentesi, Römork, Çapa, Çapa İpi, Zincir, Kayak Demiri, Müzik Sistemi,Taban Yakıt Tankı, Akü, 40 Lt.Lik Tatlı Su Duş Sistemi, Krom Burun Makarası,GARMIN Fishfinder, GARMIN GPS, GARMIN Harita Kartı,
 
 

Resimler

Diğer Özellikler
Stok KoduENMA 550 BARRACUDA
MarkaENMA
Stok DurumuVar

PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.