ENMA 520 PEGASUS

ENMA 520 PEGASUS
ENMA 520 PEGASUS
ENMA 520 PEGASUS
Görsel 1
Görsel 2
Görsel 3
Lütfen Fiyat Sorunuz
5.0 1
Sınırlı Sayıda

ENMA 520 PEGASUS

ENMA'nın EFSANE Modeli... Tasarım, denge, konfor hepsi PEGASUS' ta...

Genel Bilgiler

Boy :  5,20 mt.
En :  2,16 mt.
Ağırlık :   560 kg.
Motor :  50 Hp - 115 Hp
 

İlk üretilen modelleri bugün yaklaşık 15 yaşında olan PEGASUS' ların pekçoğu halen ilk sahipleri tarafından kullanılmaktadır. Uzun yıllar kullanıp sonrasında satan dostlarımız ise sohbet etme fırsatı bulduğumuz her buluşmamızda PEGASUS' un verdiği rahatlığı hiçbir teknede bulamadıklarını bizlere belirtmekteydiler. Bizde yoğun istekleri dikkate alarak, uzun bir aradan sonra yenilenmiş ve dinlenmiş bir gövdeye sahip PEGASUS' larımızı 2012 yazında denizlerle yeniden buluşturmaya karar verdik. PEGASUS' ta diğer tüm modellerimiz gibi Türk Patent Enstitüsü Tarafından Tasarım Tescil Belgesi ile koruma altındadır.


Standart Aksesuarlar :

3 adet Krom U Mapa, 4 Adet Krom Koç Boynuzu, MerdivenTutamağı, , Güneş Işığına Dayanıklı  UV Katkılı USA Marin Döşeme Gurubu, Otomotiv Tarzı Gösterge Paneli, ElektrikTesisatı, Sintine Pompası, Kaymaz Tabanlı Zemin, Navigasyon Lambaları, Burun Çapa Deposu, Korna, ESS ENMA SANDWICH SYSTEM Polyester Omurga Sistemi, 3 Katlı Gövde Yapısı, Akü Yuvası, Beyaz Gövde Rengi, Gövde Çıkartmaları,Miçoz, Konsol Depo Alanı, Krom Tutamak Seti,
 

Opsiyonel Aksesuarlar :

:Gövde Jelkod Rengi Bordo, Lacivert, Toprak , Güneşlik Tentesi, Römork, Çapa, Çapaİpi, Zincir, Akü, 40 Lt. Lik Tatlı Su Duş Sistemi, Müzik Sistemi, Çakmak Çıkışı, Taban Yakıt Tankı 120 Litre,Pleksi Glas Cam, Kayak Demiri. Kışlık Branda.

 

Resimler

 

Diğer Özellikler
Stok KoduENMA 520 PEGASUS
MarkaENMA
Stok DurumuVar

PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.